o mnie


Witam

Jestem wykwalifikowanym groomerem i ciągle podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i seminariach. Wychodząc na przeciw potrzebom troskliwych właścicieli naszych milusińskich oferuję szeroką gamę usług z zakresu pielęgnacji: począwszy od czesania, poprzez strzyżenie, trymowanie a skończywszy na profesjonalnych kąpielach po których pies wygląda i pachnie cudownie.

Pielęgnacja odbywa się w przyjaznej atmosferze, bez użycia środków uspakajających i jakiejkolwiek przemocy. Pieski zabezpieczam obróżką dla ich bezpieczeństwa przed upadkiem ze stołu. W sporadycznych przypadkach wizyt psów agresywnych używam kagańca.

Jeżeli klient ma życzenie uczestniczyć przy zabiegach pielęgnacyjnych z przyjemnością pozwalam gdyż nie mam nic do ukrycia a sama będąc właścicielką piesków wiem jak czasami trudno zostawić swój skarb nieznanej osobie.

Zwierzęta są moją pasją i z pełną odpowiedzialnością wybrałam zawód groomera, który wymaga odpowiedniego podejścia do klientów, opanowania, dużo cierpliwości i spokoju.

Każdego czworonożnego klienta traktuję indywidualnie i staram się by po wizycie zarówno piesek , jak i jego właściciel byli zadowoleni i chętnie wracali ponownie.